WYCINANIE W FOLII

Home/Usługi/Wycinanie w folii

Wycinanie liter i grafiki z folii samoprzylepnej ma bardzo duże zastosowanie w reklamie, zwłaszcza że jest to chyba jeden z najtańszych sposobób prezentacji. Folie samoprzylepne są odporne na zewnętrzne warunki atmosferyczne i odpowiednio naklejone służą jako znakomita reklama na wszelkiego rodzaju szyldach, samochodach oraz wszędzie tam gdzie chcemy przykleić swoje charakterystyczne logo, napis informacyjny lub drogowskaz.

Należy jednak pamiętać, że istnieje kilkanaście rodzajów folii do różnych zastosowań. Od najprostyszych podstawowych folii, po specjalne folie rozciągające się pod wpływem ciepła do klejenia wszelkich obłych kształtów (np. zaokrąglenia karoserii samochodu), folie do klejenia w specjalnych temperaturach, folie na banery oraz nierówne powierzchnie etc.
Standardowo jednak, wykorzystuje się podstawowe folie z serii tzw. ekonomicznych, które bardzo dobrze spisują się w polskich warunkach, wykorzystywane przeważnie na płaskie powierzchnie szyldów, reklamy zewnętrznej, oraz banerów.

Rozróżniamy także folie translucentną t.j. przeźroczystą – stosowaną na reklamach świetlnych, oraz folie magnetyczne – wykorzystywane głównie w reklamach samochodowych i folie odblaskowe.

litery