MATERIAŁY

Home / Materiały

Branża reklamowa, bazuje na dużej ilości materiałów i komponentów do budowy wszelkiego typu nośników i form przekazu wizualnego. W przeważającej mierze są to tworzywa sztuczne. Zalicza się do nich folie ploterowe, płyty typu pcv czy plexiglass. Kolejnym surowcem stosowanym w reklamie, jest aluminium i stal. Nie można pominąć również tzw. przemysłu papierniczego oraz farbiarskiego, biorąc pod uwagę poligrafię i wydruki ploterowe. W dużej mierze do zastosowań reklamowych, wykorzystuje się osprzęt elektryczny i wybrane komponenty elektroniczne. Rzadziej drewno lub tekstylia.

Pośrednia działalność Media Plastyk, to sprzedaż podstawowych materiałów do budowy reklam. Są to przede wszystkim: kolorowe folie ploterowe, folie i materiały do druku, płyty i profile. Następnie w ofercie znajdują się akcesoria do cięcia i obróbki zarówno folii jak i tworzyw.
Jest to wyselekcjonowany towar, z uwagi na zastosowanie, markę i panujące standardy. Firma, mając bezpośredni kontakt z Dostawcami, zapewnia pełną obsługę handlową, z możliwością szybkich dostaw. Zapewniamy korzystne warunki, i porady dotyczące obróbki materiałów, a także rodzaju i formy ich zastosowania.

Nowy wymiar korzyści w home.pl! Teraz nawet dziesięciokrotnie większa pojemność kont i aż do pięciu razy więcej ruchu w pakiecie. Poczuj się swobodnie i sprawdź, jak wiele możesz zyskać dzięki dodatkowej przestrzeni.

Folie samoprzylepne

Marka, seria, rodzaj, zastosowanie – doradzimy, jakiej folii należy użyć, do wybranej aplikacji. Kolorowe folie dekoracyjne, folie do druku – każdy producent ma określony wachlarz do wyboru. Czasem znaczenie mają specyficzne właściwości, trwałość i cena za m2.

Akcesoria do aplikacji folii

Profesjonalni oklejacze, nie mogą się obyć bez odpowiednich narzędzi. Należą do nich wszelkiego typu rakle (tzw. szpatułki) do równomiernego nanoszenia folii i wyprowadzania spod niej powietrza. W zestawie powinniśmy znaleźć także komplet nożyków z kilkoma rodzajami ostrzy, magnesy, szmatki, linijki, odcinacze papieru i szereg innych na pozór zbytecznych gadżetów, jednak po zastosowaniu – nieodzownych w późniejszej pracy narzędzi.

Płyty PCV i plexiglass

Polecamy płyty typu PCV i plexiglass. Stosowane z powodzeniem, zarówno w budownictwie, architekturze jak również reklamie. Cięcie na dowolne formaty. Minimalne zamówienie 1 płyta.

Płyny czyszczące, do aplikacji folii

Profesjonalne aplikacje z folii samoprzylepnych, często wymagają specjalistycznych środków wspomagających procesy przygotowania powierzchni. Do tego celu używamy odpowiednich płynów.

Moduły LED – diody w reklamie

Do budowy reklam świetlnych, typu litery, znaki podświetlane – stosujemy nowoczesne moduły diodowe LED.

Zraszacze wodne

Szeroka gama produktów zraszaczy wodnych, dostępna w naszej firmie.