NAKLEJKI TUNINGOWE

Tuning – maaann
artystyczne dopalacze na samochody

Niepowtarzalne wzory, emblematy, duszki, tribale, stickery, numery startowe. Jednym słowem – naklejki tuningowe. Podejmij wyzwanie, podkreśl wybrany styl. Dodając własne wzory graficzne na swój samochód, zmieniamy nieco nastawienie do panujących zasad. Nie musisz się zawsze ścigać, uprawiać popisy szaleńczej jazdy. To nie zawsze może się dobrze kończyć. Zaufaj instynktowi, i pomyśl racjonalnie co ci się bardziej opłaci i jakie zadowolenie da ci wybrany projekt oklejenia twojego samochodu. Wystarczy, że ujawnisz swój temperament, poprzez własny tuning zewnętrzny. Jeśli dbasz o samochód, zmień jego wizerunek, spraw by nabrał nietypowego wyglądu. Nie uwierzysz, jaka to może być zmiana! Otwórz się, miej wpływ na zmianę otoczenia – stań się pożądaną osobowością.

Motywy graficzne w postaci gotowych naklejek, należą do wyselekcjonowanych grup z podziałem tematycznym. Spośród szerokiego asortymentu wzorów, możemy wybrać dowolny motyw.

nissan370Z-oklejanie75
tuning

Jest to najprostrza i uniwersalna forma przekazu ikon graficznych na samochodach. Zaczynając od swojego hobby – emblematy związane z rodzajem zainteresowań, poprzez napisy, logotypy – hasła, zwroty, slogany, po artystyczne wysublimowane wzory – tribale, pasy, dodatkowe linie podkreślające kształty samochodu.Technika wykonania z zastosowaniem wycinania z kolorowych folii jak również pełnokolorowych wydruków ploterem, zapewnia uzyskanie każdego rodzaju wzorca. Możliwości graficzne są niemalże nieograniczone. Jedynym wyznacznikiem, może być już tylko nasz talent i wyobraźnia. Tworzenie ciekawych kompozycji, odbywa się często przez dopasowanie modelu wzorca do linii nadwozia samochodu. Szeroki wachlarz propozycji graficznych umożliwia dobranie indywidualnego i jednocześnie dopasowanego do auta wzoru.

Gotowe wzory, spełniają nasze oczekiwania – wystarczy wybrać indywidualny, przygotowany projekt.Wybór wzoru graficznego jest dziecinnie prosty – sprawdź naszą bazę!Podział tematyczny – wybrane klany.W doborze projektu pomaga podział tematyczny względem, którego możemy w prosty sposób dotrzeć do poszukiwanej naklejki.