BANERY, FLAGI, TRANSPARENTY

Home/Usługi/Banery, Flagi, Transparenty

oznakowanie firmy – charakterystyka

Szybkie decyzje, potrzebują szybkich reakcji. Wprowadzenie nowego produktu na rynek, zmiana cen, promocja, wyprzedaże i inne podobne czynniki w biznesie, powodują zapotrzebowanie na dość prosty, szybki i jednocześnie skuteczny przekaz. Takim wyzwaniom w wielu przypadkach może sprostać baner reklamowy. Jest to produkt reklamowy, na tyle uniwersalny i tani, dzięki czamu zyskał sobie wielu zwolenników. Ponadto szereg materiałów, klasyfikuje ten produkt również dla różnych zastosowań. Prostota, zarówno od strony produkcji jak i montażu odzwierciedla się w milionach skutecznych kampanii. Pamiętajmy, baner to tylko rodzaj transparentu, który może wisieć praktycznie w dowolnym wskazanym miejscu. Można go szybko zdemontować, lub zmienić na nowy z aktualną ofertą. Służy to działaniom typowo ogłoszeniowym, chęci bierzącego informowania naszych klientów o zmianach, nowościach w naszej firmie.

Materiały stosowane do produkcji banerów są elastyczne, ich struktura zapewnia jednak odpowiednią sztywność i wytrzymałość po rozpięciu. Występuje wiele struktur materiałów banerowych. Każdy oddzielny rodzaj uwzględnia swoiste zalety.

banery

Dla przykładu, na rynku znajduje się wiele opcji bardzo tanich powłok banerowych, które możemy zastosować dla krótkookresowych kampanii stosunkowo sporych wielkości. Do dużych gabarytów reklam, rozpinanych np. na specjalnie przygotowanych konstrukcjach, można dobrać materiał banerowy o większej gramaturze. Instalacje reklamowe tego typu, są stosunkowo tanie w odniesieniu do wielkości samej reklamy. W kolejnej grupie znajdują się materiały do zastosowań plandekowych tj. potocznie zwane plandeki. Występujące zarówno w podstawowych wersjach kolorystycznych jak i specyficznych plandekach do zadruku. Wytwórcy plandek, dzięki technice druku ploterowego, mają nie lada możliwości graficzne. Wystarczy połączyć zadrukowane bryty banera plandekowego i powstaje kolorowa oryginalna plandeka samochodowa z reklamą. Ściany dużych budynków znajdują zastosowanie na megaformatowe reklamy banerowe. Głównie wykonuje się je na bazie tzw. siatek, są to banery o stosunkowo małej gramaturze (tj. waga takiego materiału znacznie spada), ktróra umożliwia zgrzanie wielkich powierzchni zajmujących np. powierzchnię całego budynku. Taka opcja praktykowana jest dla reklam czasowych, montowanych na rusztowaniach, czasem także przy kampaniach miejskich. Teoretycznie dziurki zapewniają jakiś znikomy dostęp światła, więc nie powinno to odbić się dużym zaciemnieniem lokali mieszkalnych. W praktyce jest to jednak spory dyskomfort dla mieszkańców takiego budynku, ale z drugiej strony zapewnia jednoczesny przypływ gotówki dla administratora, który powinien rozliczać się również z użytkownikami. Dziurki w banerze siatkowym zapewniają cyrkulację powiertrza, co również odnosi się do wpływu działań podmuchów wiatru. Nie ma to dla nich znaczącego wpływu.

Efekty dużych kampanii banerowych, widoczne są już w całej Polsce, baner znajduje swoje miejsce na budynkach, rusztowaniach, ogrodzeniach. Specjalne siatki banerowe czyli materiały z równomiernymi dziurkami, zapewniającymi cyrkulacje powietrza, umożliwiają instlacje na rusztowaniach.

Duży format za małą cenę! Banery, Siatki banerowe, Canvas, Flagi.

Montaż banerów ułatwiają specjalne konstrukcje i akcesoria napinające.

GALERIA