KASETONY PODŚWIETLANE

Home /Usługi / Kasetony podświetlane

Kasetony podświetlane – popularna forma reklamy ze względu na relatywnie niski koszt wyprodukowania, możliwość umieszczenia dużej ilości istotnych informacji o firmie!

Kaseton to inaczej wielobok, okrąg, trójkąt, prostokąt – zamknięte pudło o różnych kształtach. Ramy do kasetonów wykonywane są z profili aluminiowych, ew. blachy aluminiowej, stalowej malowanej proszkowo.

Grafika na kasetonach może być drukowana i wyklejana z folii samoprzylepnej.  Korzystamy z folii translucentne – co pozwala na przedłużenie gwarancji o raz lepsza przepuszczalność światła.

Podświetlenia kasetonów wykonujemy za pomocą świetlówek lub w obecnej rzeczywistości diod LED. Zalety stosowania diod LED:

– niski pobór energii

– długi okres świecenia

– małe wymiary pozwalające na skrupulatność przy mniejszych elementach

Mało tego diody typu RGB pozwalają na płynną zmianę koloru świecenia. Co pozwoli nam urozmaicić reklamę, uzyskać równomierne świecenie reklamy.

Kaseton może zostać wyposażony w czujnik zmierzchowy, załączający oświetlenie o zmroku, gaszący o świcie lub też zegar sterujący, który umożliwia ustawienie zasilania pod konkretną godzinę.

kaseton