Folkswagen – Folkowy charakter z Mustasz.com

 In Mediaplastyk

W marcu firma MediaPlastyk wzięła udział w akcji marketingowej organizowanej przez Musztasz.com. Przedmiotem aukcji było oklejenie Volkswagena Jetta w charakterze Folkowego klimatu inspirowanego koszulami z asortymentu Mustasz.com.

„Niecodzienne koszule na codzienne okazję” – Czy auto wyróżnia się z tłumu, jak myślicie? Zachęcamy do komentowania i wyrażania własnego zdania!

Poniżej krótka historia na temat wykonanych prac z udziałem Mediaplastyk.com!

ETAP 1

Po dokładnym oczyszczeniu nadwozia samochodu oraz demontażu elementów takich jak: klamki, wycieraczki, antena… można było przystąpić do pierwszego etapu, czyli zmiany koloru. Do tych celów została użyta biała błyszcząca folia polimerowa. Jak można zauważyć na zdjęciach prezentowanych obok, oklejanie było podzielone na kilka etapów, aplikant folii zajmował się poszczególnymi elementami karoserii, aż do oklejenia całej powierzchni lakierniczej.

ETAP 2

Podczas gdy Aplikant z najwyższą starannością zmieniał kolor naszego VW, zespół grafików przygotowywał moduły folkowe do wydruku. Następnie moduły zostały zalaminowane papierem transportowym, co pozwoli nam dokładnie przenieść efekt projektowy na rzeczywistość. Pierwsze przymiarki no i naklejamy! Już nie mogę się doczekać efektu końcowego!

ETAP 3

EFEKT KOŃCOWY!! ŁAAAŁ Auto wyróżnia się z tłumu! Nie da rady przejść obok niego obojętnie, bez dwóch zdań. Folkowy klimat pełną parą!

Przy współpracy z Musztasz.com wykonaliśmy nietuzinkowy projekt oklejenia samochodu, a może Ty masz pomysł na wyróżnienie się z tłumu ciekawą grafiką? Zapraszamy do współpracy!

Zespół MediaPlastyk!

Recent Posts